Treningi taekwondo  dedykujemy dzieciom już od 3 roku życia. Zajęcia te wyrabiają koordynację ruchową oraz równowagę. Wpływają na koncentrację oraz poprawiają pamięć- dzięki nim dziecko uczy się pracy w zespole oraz dyscypliny.  Pomimo tego, że treningi początkowo mają formę gier i zabaw ruchowych z elementami taekwondo, wprowadzane są również elementy samoobrony.

Treningi starszych dzieci obejmują podstawy samoobrony i taekwondo, a także naukę zdrowego trybu życia, samokontroli.

Młodzi adepci po raz pierwszy biorą też udział w zawodach.

  • Grupa 3-6 lat 
  • Grupa  7 -12 lat

Prowadząca:

Instruktor Jagoda Ulfig

Jagoda: „Jestem osobą , która czerpie energię z pracy z dziećmi. Największą satysfakcję daje mi ich uśmiech, oraz to gdy mogę przyczynić się do tego, że zaczynają wierzyć w siebie. Moja myśl przewodnia – „niemożliwe nie istnieje a ograniczenia są tylko w Twojej głowie”.

Od najmłodszych lat uwielbiam spędzać czas na sali treningowej, od 12 roku życia moją największą pasją jest taekwondo olimpijskie. Na co dzień przekładam swoją pasję na prace z moimi podopiecznymi, właśnie podczas treningów sztuk walki.

Większość czasu poświęcam właśnie na sport – znajdziecie mnie na siłowni , sali treningowej lub podczas weekendów z dziećmi na zawodach.”

Zarezerwuj swoje miejsce na zajęciach już teraz!