Język angielski dla dzieci

Na zajęciach będziemy uczyć się tradycyjnych i nowoczesnych piosenek, jednocześnie budując bazę angielskich słówek i zwrotów. Dla starszych przygotowałam zajęcia PogadajMy! – mające na celu rozbudzenie w dzieciach swobody mówienia, oswojenie ich ze swoim głosem i angielskim akcentem, rozbudowanie ich zasobów słownikowych.

Mali i Duzi Odkrywcy

Między innymi zbadamy DNA cebuli i truskawki, stworzymy wulkan na lądzie i pod wodą, zrobimy szron latem i wyhodujemy kryształ. A może uda nam się stworzyć Halloweenowe, zielone błoto lub wspaniałe perfumy?

Formacja Cheerleaders

Zajęcia taneczne łączące elementy tańca i gimnastyki z wykorzystaniem pomponów. Zajęcia mają na celu nie tylko naukę i doskonalenie umiejętności tanecznych, ale także poprawę ogólnej sprawności uczestników.

Naukę łączymy z zabawą i fantastyczną atmosferą. Podczas treningów będziemy tworzyć barwne choreografie, poznawać różne techniki tańca, a także doskonalić gibkość.

Balet

Taniec klasyczny jest rodzajem aktywności, która przynosi każdemu dziecku wiele korzyści. Balet rozwija poczucie rytmiki, uczy partnerstwa i bycia w relacji z grupą osób. Zajęcia obejmują naukę podstaw tańca klasycznego, dzięki czemu już w wieku 4 lat wypracowywana jest w dziecku wrażliwość na sztukę.

Nauka baletu rozpoczyna się od ćwiczeń ruchowych wyrabiających nienaganną sylwetkę i sposób chodzenia. Gdy dziecko opanuje już sztukę chodzenia, przychodzi czas na ćwiczenia baletowe.

Taekwondo

Treningi taekwondo  dedykujemy dzieciom już od 3 roku życia. Zajęcia te wyrabiają koordynację ruchową oraz równowagę. Wpływają na koncentrację oraz poprawiają pamięć- dzięki nim dziecko uczy się pracy w zespole oraz dyscypliny.

Pomimo tego, że treningi początkowo mają formę gier i zabaw ruchowych z elementami taekwondo, wprowadzane są również elementy samoobrony.

Zajęcia muzyczno-ruchowe od Zabawa-Taniec-Energia

„Podczas zajęć z dziećmi staram się rozwijać ich muzyczne i taneczne talenty. By nie było miejsca na nudę urozmaicam choreografie, często wykorzystując w trakcie zabaw kolorowe rekwizyty – od pomponów, obręcze, laski, błyszczące kapelusze.

Zabawowa forma aktywności tanecznej to wiele zalet, takich jak odprężenie psychiczne, likwidowanie źródeł stresu i flustracji dzieci.  Mali tancerze łatwiej pozbywają się kompleksów i nabierają wiary we własne możliwości. Zajęcia wpływają na postawę ciała dziecka, ćwiczą też stopy, które jeśli będą prawidłowo ukształtowane – nie będą miały negatywnego wpływu na postawę i kręgosłup.

Sensoplastyka

Celem zajęć Sensoplatyki® jest budowanie twórczych, samodzielnych i zrównoważonych osobowości, które będą maksymalnie przygotowane do wyzwań jakie stawia współczesna rzeczywistość. A przede wszystkim będą gotowe do osiągania sukcesów.

Smyko-Multisensoryka

SMYKO – MULTISENSORYKA® Są to jedyne zajęcia sensoryczne, których program został stworzony w oparciu o  założenia teorii integracji sensorycznej przez doświadczonego pedagoga, terapeutę integracji sensorycznej.

Sobotnie warsztaty z językiem angielskim

Warsztaty trwają 2,5 godziny i  składają się z kilku części.

Nauka nowych słówek i piosenki związanej z tematem warsztatów.
Gry planszowe/karciane i podłogowe i zabawy ruchowe w tematyce warsztatów.

Group of children putting their hands together on a colorful background. Diversity concept

Bajankowe warsztaty z książką

Warsztaty z bohaterem książkowym. Wybór postaci będzie skrojona do wieku zapisanych dzieci. (2-3, 4-6)

Urodzinki z Zabawa-Taniec-Energia

Urodzinki dla Vipa- prowadzone na dwóch salach, w jednej realizowane są zabawy z animatorem, w drugiej na gości czeka poczęstunek. Program ustalany indywidualnie.